Technológ - Procesný inžinier

Pracovná náplň:

  • riešenie nových pracovísk, prípadne optimalizácia existujúcich pracovísk s ohľadom na ergonómiu a optimalizáciu pracovných operácií tak, aby bola dosiahnutá maximálna efektívnosť pri dodržaní kvality a bezpečnosti práce
  • všetky návrhy pracovísk a usporiadania výrobnej haly konzultuje s vedúcim výroby, ktorý schvaľuje nové usporiadanie
  • v prípravnej fáze nových projektov informuje jednotlivé oddelenia formou prezentácií o pripravovaných projektoch a informuje o časovom harmonograme zavádzania nových projektov
  • pri presune výroby z materskej firmy zodpovedá za úplnosť podkladov a spolupracuje s koordinátorom z materskej firmy
  • navrhuje rozdelenie úloh pre jednotlivé oddelenia s termínmi plnenia
  • zodpovedá za plnenie termínov pri zavádzaní nových projektov e presune nových výrob
  • moderuje procesné FMEA pre nové projekty
  • vypracováva pracovné postupy pre nové pracoviská
  • navrhuje skladovanie materiálu pri dodržaní optimálnych logistických tokov
  • navrhuje usporiadanie pracovísk pre výrobné haly - LAYOUT
  • vypracováva časové snímky pre nové pracoviská
  • dohliada nad dodržiavaním technologickej disciplíny vo výrobe a pri odchýlkach navrhuje opatrenia s vedúcim výroby, resp.asistentom výroby
  • pro závažných porušeniach pracovnej disciplíny a kvality dáva návrhy na opatrenia
  • odhaduje požiadavky na personál, výrobný čas a náklady nových výrob
  • pre nové výroby vypracováva plány zaškolenia personálu
  • navrhuje vhodný spôsob zaškolenia a preškolenia personálu výroby a overuje úroveň ich vedomostí
  • zavádza nástroje na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu: Kaizen, SixSigma, a pod.

    Nástup:
      dohodou
    Miesto výkonu práce:  Tvrdošín
    Požadované vzdelanie a prax:   vysokoškolské - 2. stupeň
    Zameranie:   VŠ technického smeru
    Jazykové znalosti:   Nemčina/Angličtina - aktívne slovom aj písmom
    Počítačové znalosti:   MS Office
    Iné požiadavky:   vodičský preukaz skupiny B, služobné cesty viacdňové Slovensko aj zahraničie
    Platové ohodnotenie:   podľa stupňa splnených požiadaviek a praxe

    Bližšie informácie tel.: +421 43 5831 911 email: electronic-ts(at)hydac.com